Відро гнучке DOZER 66 л #Ulshop#
460,68 ₴
- В наявності
- Код: А0051730
Відро гнучке DOZER 66 л #Ulshop#В наявності
460,68 ₴
+380 (67) 127-03-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надміцне гнучке відро DOZER 66 л. синього кольору об'ємом 66 л стане в нагоді на дачі, будівництві, рибалці, у побуті. У ньому можна переносити воду для поливу, сипучі матеріали для ремонту, замішувати будівельні розчини, зберігати корм та збирати врожай. Переваги Відро виготовлене з міцного, зносостійкого та супергнучкого поліетилену, тому не руйнується від згинальних навантажень та впливу агресивного середовища. Дві цільнолиті ручки підвищеної міцності забезпечують зручний хват та полегшують транспортування відра. За рахунок гладкої внутрішньої поверхні відро легко мити і чистити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Довжина | 0.4 см |
| Колір | Синій |
| Ширина | 0.54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.100 кг |
| Тип товару | Відро гнучке DOZER |
| Висота | 0.36 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для : перенесення води, замішування будівельних розчинів, зберігання та перенесення сипких матеріалів, збирання врожаю, годування тварин. |
| Обсяг | 66 л |
| Особливості | Виготовлене з щільного, міцного, морозостійкого поліетилену, стійкого до дії агресивних розчинів та механічних навантажень. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,68 ₴

