
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi LIVEN Visual Oil Free Air Fry Pan 4.5L Visual Edition (Китайська вилка) AllInOne
2 119,71 ₴
- Немає в наявності
- Код: KZ-J4510
LIVEN Visual Oil Free Air Fry Pan 4.5L Visual Edition ( KZ-J4510) — аерогриль, що має функції циркуляційної випічки на 360°, рівномірне нагрівання без перевертання. Пластинчаста конструкція забезпечує найкращий ефект циркуляції гарячого повітря. Їжа запікається в аерогрилі, виходить золотистою та хрумкою, не згораючи.
Функція цілодобового таймінгу: їжа буде приготована за розкладом. Температура регулюється: 80-200 ° C, час регулюється: 1-30 хвилин.
Гаряче повітря високої температури та мікроциркуляція пари випікають продукти, роблячи їх нежирними, ніжними, хрусткими зовні та ніжними всередині.
Візуальне віконце дозволяє бачити весь процес приготування, дозволяючи бачити смачні страви чіткіше та інтуїтивніше, дозволяючи легко регулювати час та температуру приготування.
Інтуїтивно зрозумілі кнопки керування, розташовані зверху, дозволяють легко контролювати час і температуру, і ви можете розпочати свою гастрономічну подорож одним натисканням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liven |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Visual |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Потужність | 1200 W |
| Обсяг | 4.5 |
| Особливості | Циркуляція повітря 360°, чаша з прозорим вікном |
| Режими | 10 програм, ручне регулювання |
| Розміри | 280 × 240 × 305 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Температурні режими | Від 80 до 200 °C |
| Тип харчування | 220 V/50 Гц |
| Колір | white |
- Ціна: 2 119,71 ₴







