Колонка Bluetooth BOROFONE BP18 пропонує багатофункціональність та зручність для вашого аудіодосвіду. Завдяки Bluetooth версії 5.3, вона забезпечує стабільне та швидке підключення до вашого смартфона чи іншого пристрою.
Динаміки діаметром 52 мм забезпечують чистий і потужний звук, а потужність 5Wх2 дозволить насолоджуватися улюбленою музикою. Ця колонка також підтримує різні режими відтворення, включно з FM-радіо, відтворення з картки пам'яті MicroSD, USB-накопичувача (U-диск). Модель має AUX вхід для під'єднання гаджетів кабелем і навіть підтримує режим TWS для стерео ефекту від двох колонок.
Завдяки компактному розміру і невеликій вазі, ця колонка легко переноситься і підходить для використання в будь-яких умовах: вдома, на вечірці або на вулиці. А велика ємність акумулятора на 1200mAh забезпечить до 2 годин безперервного відтворення музики.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.3; TF; FM; USB; AUX; TWS |
| Модель колонки | BP18 Music sports |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 220 × 77 × 76 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип харчування | 11692 |
| Колір | 7079 |
| Час заряджання | 2 години |
- Ціна: 556,49 ₴





