
Портативна колонка BOROFONE BR25 Crazy sound colorful luminous BT speaker, 5W, Black AllInOne -market-without-queues-
619,91 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974443386509
+380 (67) 127-03-91
Бездротова bluetooth колонка з RGB кольоровим підсвічуванням Borofone BR25 Crazy sound colorful luminous. Колонка може відтворювати музику будь-яким способом: з USB флеш-накопичувача, TF картки пам'яті, по Bluetooth 5.3 а також може використовуватися як FM радіоприймач.
Функція TWS ─ дозволяє з'єднувати кілька безпровідних колонок у одну аудіо-систему. Портативна колонка BOROFONE BR25 світиться по всьому діаметру корпуса на 360 градусів, має чіткий та якісний звук.
Працює від вбудованого акумулятора або від micro-USB кабеля (входить у комплект).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | BR25 Crazy sound colorful luminous |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 185×80×80 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | 269711 |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619,91 ₴




