Бездротова Bluetooth колонка Baseus Aequur V2 поєднує компактність, стильний дизайн і потужне звучання. Підключається до всіх пристроїв, що підтримують технологію Bluetooth. Акумулятор об'ємом 1800 мАг забезпечує безперервну роботу колонки до 30 годин. Заряджається аксесуар приблизно 2.5 години. У комплекті є зарядний кабель USB-C.
ПОТУЖНІСТЬ
40-міліметровий динамік потужністю 4 W дає яскравий якісний звук на всі 360°. Пасивна низькочастотна резонансна діафрагма надає басам більше глибини. Чітке та деталізоване звучання акустики гарантовано припаде до смаку всім меломанам. Чутливі сенсорні кнопки управління на верхній панелі дають змогу вмикати та вимикати колонку, ставити треки на паузу, регулювати гучність. Також є 3 режими еквалайзера.
ШВИДКІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
Версія Bluetooth 5.0 забезпечує швидке і стабільне підключення пристроїв. Підтримка TWS дає змогу з'єднувати дві колонки Baseus Aequur V2 Moon для створення потужнішої стереосистеми. Помірне оформлення пристрою ідеально доповнить будь-який інтер'єр. Колонка тактильно приємна завдяки покриттю високоякісних матеріалів. Невеликий розмір акустики дає змогу використовувати її як вдома, так і на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 30 рік |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0 |
| Комплект постачання | Портативна колонка; кабель Type-C |
| Матеріал | ABS + силікон |
| Модель колонки | AeQur V2 |
| Потужність | 4 W |
| Розміри | 85.42 × 85.42 × 81.81 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип харчування | 11692 |
| Колір | Moon-White |
| Час заряджання | 2.5 |
- Ціна: 957,01 ₴






