Ігрові навушники BOROFONE BO109 Bountiful — це стильна та функціональна комп’ютерна гарнітура, яка задовольнить потреби навіть найвибагливіших геймерів та меломанів. Модель має невелику вагу та практичну конструкцію, приваблює стильним дизайном та якісним виконанням. Її м’які амбушури обшиті приємною на дотик екошкірою, щільно прилягають до вух і надійно захищають від навколишнього шуму завдяки своїй ергономічній формі і досить міцному наголов’ю, що регулюється, що робить аксесуар максимально комфортним для кожного, незалежно від форми і розміру голови. За відтворення потужних, глибоких басів, насичених середніх та чистих високих частот відповідає сучасний звуковий процесор та великі динаміки діаметром 40 мм. На одному з навушників знаходиться регулятор гучності, всенаправлений мікрофон, який максимально реалістично передає звук і вихід вбудованого кабелю з роз’ємом mini-jack 3,5 мм. Довжина кабелю становить 2 м. У комплект гарнітури входить перехідник AUX (female) to 2 × AUX (male) для роздільного підключення мікрофона та навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Призначення | Геймерські |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2 м |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Комплект постачання | Навушники; перехідник AUX (female) to 2 × AUX (male) |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в корпус навушників |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO109 Bountiful |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Розміри | 202 × 195 × 88 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 430,80 ₴








