
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancellation Wireless Headphones Grey AllInOne -market-without-queues-
2 028,29 ₴
- Немає в наявності
- Код: NGTW230213
Бездротова гарнітура Baseus Bowie H1 — це чудове рішення для повсякденного використання. Ці навушники створені спеціально для любителів музики, при цьому вони підійдуть для будь-яких пристроїв, таких як ПК або смартфони.
Ключові особливості:
• Беззаперечно варто виділити підтримку об’ємного звучання 360. Завдяки цій технології ви відчуєте ефект занурення та присутності як під час прослуховування музичних треків, так і під час перегляду фільмів.
• Для здійснення дзвінків та спілкування гарнітура оснащена чотирма вбудованими мікрофонами, які вже налаштовані для якісної передачі голосу. Така конструкція ефективно відсікає всі небажані шуми та усуває ефект відлуння.
• Потужний бас забезпечить вбудований 40-міліметровий динамік у кожному вусі.
• Завдяки використанню технології ANC навушники з високопродуктивним двоядерним чіпом обробки DSP вловлюють навколишній шум у різних частотних діапазонах. Це робиться за допомогою високочутливого до шуму мікрофона. Він знижує шум до 45 дБ. Також використано технологію мікрофона ENC. Чотири мікрофони ENC фільтрують зовнішній звук за допомогою штучного інтелекту, тому вас буде чітко чути під час розмови.
• Можливість регулювання режимів та вимкнення прямо під час прослуховування. Гарнітура працює з бездротовим підключенням Bluetooth 5.2, що дає змогу значно знизити час підключення та мінімізувати затримку під час прослуховування.
• Великий акумулятор (400 mAh) дозволяє безперервно прослуховувати аудіоконтент протягом 70 годин при 70% рівня гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Вага | 300 кг |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | ABS + PC |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones |
| Призначення | Для комп'ютера |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 190.8 × 182 × 74 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Grey |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 70 год (ANC вимкнено), 40 год (ANC увімкнено) |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 2 028,29 ₴










