Навушники Hoco W41 Charm це чудовий потужний звук у всьому звуковому діапазоні. Навушники отримали все й одразу: Bluetooth, AUX і слот для карти пам'яті. Супер дизайн, якісна збірка, посилена гучність і незабутній бас, зручна ергономіка управління.
КОМФОРТ
Навушники HOCO бездротові, мають вбудований Bluetooth 5.3, який дає змогу вловлювати сигнал на відстані до 10 метрів без використання трансмітера. Навушники також мають AUX роз'єм 3.5 мм і їх можна до програвача через кабель. Це чудовий варіант коли або сів акумулятор або немає можливості використовувати Bluetooth.
ГАРНІТУРА
Навушники з мікрофоном і можуть використовуватися, як бездротова гарнітура для Вашого телефону або ноутбука. Для перемикання треків або збільшення/зменшення гучності на навушниках розташовані кнопки управління. Вбудований слот для карти пам'яті micro-SD дає змогу використовувати навушники в ролі плеєра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Кабель | Круглий |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | Пластик + екошкіра |
| Модель навушників | W41 Charm |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth/AUX 3.5 мм |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | 120 годин |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 378,23 ₴




