
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO29 Fascinador BT headphones Black AllInOne -market-without-queues-
406,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991116032
Бездротові навушники BOROFONE BO29 Fascinador надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірне навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BO29 FASCINADOR:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Сучасний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Працюють до 22 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
• Ємність акумулятора: 200 mAh.
• Легкі та м’які амбушури зі зручним регулюванням.
• Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
• Навушники BOROFONE BO29 Fascinador пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення. Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів або підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO29 Fascinador |
| Призначення | Для комп'ютера |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 189 × 169 × 77 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 22 роки |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 406,80 ₴




