
Мережевий зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 120W Video Light EU Plug (P003 AD-1) AllInOne -market-without-queues-
1 539,22 ₴
- Немає в наявності
- Код: P003
+380 (67) 127-03-91
Зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 120W Video Light EU Plug (P003 AD-1) використовується лише для портативного світлодіодного відеоліхтаря потужністю 120 Вт Bi-Color /120 Вт RGB.
Параметри: 19V/6.32A, довжина кабелю 4,8 метра.
Безпечний у використанні: із захистом від перевантаження по струму, температурним захистом і захистом від пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 6.32 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 120 W |
| Вихідна напруга | 19 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Vijim |
| Потужність зарядки | 120 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539,22 ₴


