З комплектом блогера, що складається з кільцевої лампи діаметром 26 см та штатива висотою 2.1 метри, ви зможете створювати професійні відео зі стильним освітленням. Лампа має 3 режими світла, що дозволяє вам налаштувати його відповідно до настрою та потреб. Штатив забезпечує стійкість та надійність під час зйомок. Комплект ідеально підходить для блогерів, відеоблогерів, фотографів та всіх, хто хоче створювати високоякісний контент.
Кільцева світлодіодна лампа діаметром 26 см — це професійне освітлення, яке доступне кожному. Таке освітлення необхідно як для високоякісної фото і відеозйомки, так і як додаткове джерело світла, коли основного не вистачає.
Його використовують фотографи, блогери, візажисти і косметологи.
Саме кільцеві лампи створюють неймовірний ефект "ангельських очей" на фотографіях. За допомогою пульта на шнурі лампи можна регулювати як яскравість, так і температурний світловий режим: холодний, нейтральний, теплий.
Це дає можливість виробляти як портретну, так і предметну фотозйомку. Не менш корисна вона і для фотографів, відеографів і блогерів, які регулярно знімають якісний фото- і відеоконтент. Правильне світло на фото нелегко отримати навіть в сонячний день.
З кільцевої лампою ваші фотографії будуть просто чудові. Лампа, в залежності від обраного режиму, освітить ваше обличчя м'яко і акуратно, або подарує студійне підсвічування, або ж дасть освітлення, подібне яскравим софітам.
Кільцева лампа працює від USB-порту. Її можна підключити до комп'ютера, ноутбука або через адаптер до розетки, а на вулиці до зовнішнього акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 26 см |
| Комплект постачання | Кільцева лампа; штатив |
| Кріплення для смартфона | Присутнє |
| Мoдель | NNHQ10 |
| Максимальна висота штатива | 2.1 м |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модулююче світло | Холодне; тепле; нейтральне |
| Регулювання яскравості | Присутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Температура кольору | 3000 - 6000K |
| Тип кріплення | Затискач, різьба 1/4" |
| Тип лампи | Кільцеве світло |
| Тип харчування | Від мережі, через USB-порт |
| Колір | Black |
| Штатив у комплекті | Штатив-трипод 2.1 м |
- Ціна: 399,95 ₴




