
Штатив Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod (UV-2350 MT-28) AllInOne -market-without-queues-
1 808,32 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2350
+380 (67) 127-03-91
Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod (UV-2350 MT-28) — легкий і міцний карбоновий штатив з кріпленням 1/4 дозволяє встановити кульову головку або будь-яке фото-відео обладнання, камера, тримач для телефону, екшн-камера , будь-який інший девайс із загальною вагою до 2 кг.
ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Трипод виготовлений з восьмишарового вуглецевого волокна, даний матеріал відрізняється високою надійністю і низькою вагою.
РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ
Аксесуар обладнаний кільцем регулювання положення ширини ніг для вибору більш стійкого положення або положення з більшою висотою, роздільним телескопічним регулюванням довжини кожної ноги аж до 28 см. Загальна висота змінюється від 6 см до 18.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штативу | 18.5 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Кількість секцій: 2; мінімальна висота — 7 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-28 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 808,32 ₴




