
Зовнішній акумулятор VEGER 56000 mAh PD QC3.0 5A 130W Tank Boost (W5001C) black AllInOne -market-without-queues-
5 853,48 ₴
- Немає в наявності
- Код: VG-W5001C
Зовнішній акумулятор Veger Tank Boost ємністю 56 000 мАг гарантує швидку зарядку будь-коли та будь-де.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Високоякісний літій-полімерний акумулятор забезпечує повільніший розряд та довший термін служби пристрою. Ємність 56 000 мАг дозволяє заряджати телефон, планшет або ноутбук кілька разів, що робить зовнішній акумулятор ідеальним для подорожей, коли у вас немає доступу до розетки.
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ: 130 ВТ (ВИХІД) ТА 60 ВТ (ВХІД)
Зовнішній акумулятор оснащений двома портами USB-C PD (100 Вт + 30 Вт), що забезпечує достатню потужність для швидкої зарядки 16-дюймового MacBook Pro та iPad Pro на повній швидкості одночасно. Порт USB-C In/Out також підтримує швидку вхідну зарядку потужністю 60 Вт.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Шість портів, включаючи Lightning, 2x USB-C та 3x USB-A, підтримують Power Delivery (100 Вт + 30 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно — смартфони, ноутбуки, планшети, портативні консолі або навушники TWS. Завдяки портам Lightning та USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої, доступні на ринку.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Мінімалістичний, тонкий дизайн та відносно невелика вага роблять портативний зарядний пристрій зручним для транспортування. Вбудований світлодіодний дисплей показує рівень заряду акумулятора, а комплект також включає світлодіодний ліхтарик та компас — ідеально підходить для активних людей та мандрівників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 3 × USB; 2 × USB Type-C; 1 × Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Ємність акумулятора | 56000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 130 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель Power bank | Tank Boost |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Ліхтарик |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 159 × 73 × 54.65 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 5 853,48 ₴








