Зовнішній акумулятор Veger S22 ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати чотири пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Шість портів, включаючи Micro USB, USB-C, Lightning та 3x USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (20 Вт), Quick Charge 3.0 (18 Вт), AFC, SCP та FCP. Вони також дозволяють заряджати чотири пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS. USB-C дозволяє легко підключати найновіші пристрої на ринку.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 4 світлодіодні індикатори повідомляють про рівень заряду вашого пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Вихідні інтерфейси | 3 × USB + USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | S22 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 156.4 × 79 × 17.3 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 1 186,12 ₴





