
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ18 Coolmy digital display power bank 20000mAh Black AllInOne -market-without-queues-
701,05 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974443381375
Power bank BOROFONE BJ18B — створений для комфортного та безпечного заряджання гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час. Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться LED-дисплей, а на бічній – кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 20000mAh.
Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв – роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка, так і пристроїв, що заряджаються від нього.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 428 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | BJ18 |
| Призначення | Для смартфонів та планшетів |
| Особливості | з LED індикатором |
| Розміри | 148×68×33 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 701,05 ₴





