
Зовнішній акумулятор Usams US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank 10000mAh Black AllInOne -market-without-queues-
467,36 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10KCD16301
+380 (67) 127-03-91
1. Пауербанк Usams US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display має 10000 мАг ємності, тривалий термін служби.
2. Конструкція входу та виходу з двома портами зі світлодіодним широкоформатним цифровим дисплеєм
3. Легкий та портативний, стійкий до матовості та відбитків пальців
4. Цей power bank оснащено точним дисплеєм акумулятора. Вбудований цифровий дисплей точно відображає залишок потужності, що дозволяє готуватися заздалегідь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Індикація | З дисплеєм |
| Комплект постачання | Power Bank; Кабель Micro-USB/USB |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Модель Power bank | US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Розміри | 144 × 68.4 × 16.6 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467,36 ₴





