
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Black AllInOne -market-without-queues-
906,73 ₴
- Немає в наявності
- Код: PPQD090001
Power Bank Baseus Airpow 20W 10000 mAh — це унікальне поєднання сучасних технологій, стильного дизайну та виняткової надійності.
Цей зовнішній акумулятор стане чудовим вибором для підтримки рівня заряду смартфона або гарнітури протягом дня.
Завдяки компактним розмірам він не займе багато місця в рюкзаку, легко поміститься в жіночій сумочці і навіть в кишені.
Вишуканий дизайн пристрою привертає увагу яскравою кнопкою для активації LED-індикаторів рівня заряду, приємною на дотик рельєфною верхньою панеллю та глянсовими написами. Його корпус виконаний у практичній формі із заокругленими гранями, виготовлений із міцного пластику.
Акумулятор повербанка має ємність 10000mAh, виділяється тривалим терміном служби, підвищеною енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. В одному з його торців знаходяться 3 роз'єми: USB, Micro-USB і Type-C.
Роз'єм Micro-USB (18W макс.) призначений для зарядки самого паверу банку, USB порт — для зарядки сторонніх гаджетів з потужністю до 18W, а роз'єм Type-C може виконувати обидві ці функції з максимальною потужністю 18W на вході та 20W на виході.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 248 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Airpow |
| Потужність | 20 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 153.5 × 69.4 × 17.6 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 906,73 ₴










