
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 PD100W GaN (3*CUSB-C+USB-A) charger set Black AllInOne -market-without-queues-
1 990,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: AFA37B
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 — швидкий зарядний пристрій з чотирма портами: 3×USB-C + USB-A. Підходить для швидкого заряджання PD таких пристроїв, як ноутбук, планшет, мобільний телефон.
Загальна потужність: 100 Вт. Вихід на чотири порти: USB-C1 + USB-C2 + [USB-C3 + USB-A1]: 45 Вт + 30 Вт + [25 Вт] .
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 підтримує більшість протоколів швидкої зарядки: підтримка PPS/для PD3.0/для PD2.0/для QC4+/для QC3.0/для QC2.0/для AFC/для FCP/для SCP/для DCP1.5A/для IP 2.4A/для Sam 2A.
Зарядний пристрій ACEFAST виготовлений з вогнетривкого матеріалу ПК. Він оснащений безліччю систем безпеки, які захищають пристрій від таких неприємностей, як перегрів, перенапруга, висока напруга або перенавантаження.
Електронні компоненти зарядного пристрою виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Зарядний пристрій GaN забезпечує стабільнішу зарядку, швидке охолодження і має менший розмір.
ACEFAST A37 комплектується 2-метровим кабелем USB-C на USB-C потужністю 100 Вт для швидкого заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель USB-C — USB-C 100 W; інструкція |
| Мoдель | A37 PD100W GaN |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 1 990,01 ₴






