
Мережевий зарядний пристрій HOCO C114A Vision PD65W five-port(1C4A) charger White AllInOne -market-without-queues-
801,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474794970
Універсальний зарядний пристрій HOCO Vision C114A на п'ять портів: 4 роз'єми USB та один Type-C. Підтримує функцію швидкого заряджання в сучасних смартфонах, планшетах, ноутбуках та інших гаджетах, працює згідно з протоколами QC3.0 і PD, має потужність до 65 Вт.
Має компактні розміри та невелику вагу. Білий універсальний колір розбавляють стильні помаранчеві написи, прямокутна форма із заокругленими ребрами вказує на практичність використання зарядки.
Аксесуар відповідає чинним нормам пожежної безпеки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− Сила струму: 3А;
− Доступна функція швидкого заряджання QC 3.0 | PD 65W;
− Матеріал корпусу: надміцний вогнестійкий полікарбонатний матеріал;
− Один порт USB потужністю 18 W та підтримкою швидкої зарядки за протоколами QC/FCP/AFC;
− Три USB потужністю 17 W кожен;
− Один порт Type-C потужністю до 65 W (при одночасному використанні з USB знижується до 45 W та 30 W).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вага | 325 кг |
| Вихідний роз'єм | 4 × USB; 1 × Type-C |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Мoдель | C114A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 801,60 ₴






