
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC145 T44 100W 4 Ports GaN Fast 2A+2C Charger (EU) Black AllInOne -market-without-queues-
1 643,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: CC145TC01
+380 (67) 127-03-91
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC145 T44 обладнаний чотирма USB-портами: 2 Type-C і 2 Type-A. Одночасно можна заряджати смартфон, планшет, навушники й смартгодинник.
Адаптер підтримує протокол швидкої зарядки Power Delivery і Quick Charge 3.0, що дозволяє швидко відновлювати заряд гаджетів. Технологія GaN забезпечує максимальну потужність пристрою і водночас запобігає його нагріванню.
Usams US-CC145 T44 компактний, тому він поміститься навіть у кишені. Цей адаптер зручно брати з собою в подорож або відрядження.
Особливості:
- технологія Power Delivery дозволяє заряджати ноутбуки, оснащені цим стандартом;
- можливість заряджати чотири пристрої одночасно;
- компактний корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC145 T44 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 643,20 ₴






