
Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W EU Cluster Black AllInOne -market-without-queues-
1 074,14 ₴
- Немає в наявності
- Код: P10152301113-00
Заряджайте свої гаджети за значно менший час. Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W EU забезпечує потужність до 65 Вт і підтримує різні стандарти швидкої зарядки. Він оснащений 3 портами (2x USB-C, 1x USB-A), тому ви можете підключити 3 одиниці обладнання одночасно. У ньому використовується передова технологія GaN5, тому він вирізняється високою продуктивністю, надійною роботою та компактними розмірами.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Забудьте про довге очікування, поки гаджети будуть готові до використання. Загальна потужність зарядного пристрою сягає 65 Вт, що забезпечує вражаючу продуктивність. Cube Pro також підтримує різні стандарти швидкої зарядки, включаючи PD2.0, PD3.0, QC3.0, QC2.0, SCP, FCP, AFC і PPS. Все це дозволить вам зарядити смартфон або навіть ноутбук в найкоротші терміни!
3 ДОСТУПНИХ ПОРТИ
Потрібно зарядити більше гаджетів? Вам не потрібно використовувати додаткові зарядні пристрої або чекати, поки один прилад буде готовий, перш ніж підключити інший! Модель Cube Pro пропонує 3 порти — 2x USB-C та 1x USB-A, тому ви можете, наприклад, підключити до нього 2 смартфони та портативну ігрову консоль. Крім того, зарядний пристрій дозволяє швидко заряджати 2 вироби одночасно — з Baseus ви заощадите час!
БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Зарядний пристрій Baseus Cube Pro — це не тільки продуктивність, але й безпека. Передова технологія BCT контролює температуру, тому вам не доведеться турбуватися про те, що обладнання може перегрітися. Також заслуговує на увагу система BPS2.0, яка відповідає за інтелектуальне регулювання параметрів струму та адаптацію їх до вимог підключених гаджетів. Зарядний пристрій також захищений від перенапруги, короткого замикання та надмірного струму, серед іншого. Крім того, технологія зарядки Trickle захищає акумулятори підключеного обладнання від пошкодження.
КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН
Плануєте поїхати у відпустку, у відрядження або в гуртожиток? Візьміть зарядний пристрій з собою і насолоджуйтеся швидкою зарядкою, де б ви не були! Модель Cube Pro дуже легка і компактна — вона важить близько 154 г і має розміри 77,6 x 32 x 54 мм. Це дозволяє легко помістити її у валізу, сумку або рюкзак! Зарядний пристрій також сумісний з універсальною напругою 110-240 В, тому ви можете без проблем використовувати його за кордоном.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− Вхід змінного струму 110-240 В 50/60 Гц 1.5 А макс.
− Вихід USB-C1 / USB-C2 5 В - 3 А (15 Вт), 9 В - 3 А (27 Вт), 12 В - 3 А (36 Вт), 15 В - 3 А (45 Вт), 20 В - 3,25 А (65 Вт) макс.
− Вихід USB-A 5 В - 3 А (15 Вт), 9 В - 3 А (27 Вт), 12 В - 2,5 А (30 Вт) макс, 20 В - 1,5 А (30 Вт) макс.
− Вихід USB-C1 + USB-C2 45 Вт + 20 Вт макс.
− USB-C1 + USB-A вихід 45 Вт + 18 Вт макс.
− USB-C2 + USB-A вихід 5 В - 3 А 15 Вт макс.
− USB-C1 + (USB-C2 + USB-A) вихід 45 Вт + 15 Вт макс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Cube Pro 65W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Cluster Black |
- Ціна: 1 074,14 ₴










