
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger white AllInOne -market-without-queues-
849,03 ₴
- Немає в наявності
- Код: CC110TC02
+380 (67) 127-03-91
US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger white — це мережевий адаптер для телефона, планшета та інших портативних гаджетом.
З джерелом струму точно не виникне труднощів, потужність адаптера US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger white становить 65Вт. Разом із загальною силою струму 5000 mA (5A) це забезпечує максимально ефективну зарядку гаджета.
В адаптері один роз'єм USB-A і два — USB-C. Підключити кабель і почати заповнення заряду можна парою рухів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,03 ₴





