
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A98 PD30W GaN (USB-C+USB-A) charger Black AllInOne -market-without-queues-
360,52 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974316283263
+380 (67) 127-03-91
ACEFAST A98 PD30W GaN (USB-C+USB-A) — багатофункціональний зарядний пристрій із двома портами:
— USB-C: макс. 30 Вт.
— USB-A: макс. 18 Вт.
ТЕХНОЛОГІЯ GAN:
Технологія нітриду галію (GaN) в зарядному пристрої ACEFAST A98 дозволяє забезпечити більшу потужність і ефективність зарядки, зменшуючи споживання енергії та теплові втрати.
КОМПАКТНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ:
Завдяки своїм невеликим розмірам і універсальній сумісності з різними пристроями, ACEFAST A98 є ідеальним вибором для кожного дня вдома, у вас на роботі або під час поїздок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A98 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360,52 ₴







