
Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU Moon White AllInOne -market-without-queues-
278,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: P10111602213-00
Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C, має функцію швидкої зарядки, має невеликі розміри та неймовірно легкий.
Цей МЗП чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів, смарт-годинників та інших девайсів. Потрібно зарядити iPhone, iPad чи пристрій на базі Android? Не проблема, Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU зробить це доволі швидко.
ОСОБЛИВОСТІ:
− максимальна потужність: 20 Вт.
− обладнано роз'ємом Type-C.
− підтримує швидке заряджання — технологія Quick Charger 3.0. дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за 30 хвилин, до 100% — менше двох годин.
− підходить для заряджання широкого кола пристроїв.
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
− має 6 рівнів захисту. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання.
Завдяки своїм характеристикам та низькій ціні мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU можна сміливо рекомендувати до використання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Palm Fast Charger |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Moon-White |
- Ціна: 278,82 ₴










