
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) AllInOne -market-without-queues-
492,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: UGR-90664
Зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) зможе зарядити ваші пристрої за дуже короткий час, що робить його ідеальним вибором під час роботи в офісі або вдома. Потужність зарядного пристрою становить 20 Вт. Завдяки технології виробництва зарядний пристрій має порівняно невеликі розміри. Модель CD318 підтримує протоколи швидкого заряджання, у тому числі: PD, QC, AFC, SCP, FCP, PPS, що також робить її використання безпечним. Ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій відрегулює поточне значення відповідно до потреб вашого пристрою.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Зберігайте зарядний пристрій так, як вам зручно. Киньте його у сумочку чи кишеню, тримайте у шухляді столу. Він не займе багато місця та не перевантажить ваш багаж.
ЯКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ
Цей зарядний пристрій хоч і маленький, але відрізняється виключно міцними матеріалами. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що він не трісне і не подряпається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD318 Nexode |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 492,50 ₴









