Зарядний пристрій CHAROME C11 Pure PD+QC 3.0 30W Charger — це потужний адаптер, який оснащений двома незалежними портами з підтримкою протоколів швидкої зарядки Quick Charge 3.0.
Даний зарядний пристрій не просто має два швидкісні порти, а в одному корпусі два повноцінні зарядні пристрої з окремими мікросхемами управління на кожен порт із сумарною вихідною потужністю 30 Вт.
Тим самим у зарядному пристрої дійсно незалежні порти, які підтримують велику кількість сучасних протоколів заряджання та забезпечують максимально швидку зарядку вашого пристрою.
Зарядний пристрій має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.
Пристрій швидкого заряджання оснащений розумним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом.
Вогнестійкий корпус ABS не перегріватиметься під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHAROME |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7068 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C11 Pure |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 348,52 ₴



