
Мережевий зарядний пристрій HOCO C70A Cutting-edge single port QC3.0 charger set(Micro) 18W Black AllInOne -market-without-queues-
193,69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474706645
Швидко зарядити смартфон вам допоможе зарядний пристрій Hoco C70A. Він підтримує три найпоширеніші стандарти прискореної зарядки: Quick Charge (QC) 3.0, FCP, AFC. У комплекті до нього йде кабель з конектором USB Micro-USB на одному кінці та USB на іншому.
Зарядний пристрій Hoco C70A має незвичну кубічну форму, тобто він не схожий на зарядки, що йдуть в комплекті зі смартфоном або планшетом. Виготовлений він з міцного та вогнетривкого полікарбонату, має глянцеву поверхню.
Вихідної сили струму 3 А вистачає для зарядки смартфона та потужніших пристроїв, наприклад планшета.
Завдяки підтримці Quick Charge 3.0 гаджети заряджаються в чотири рази швидше, ніж через звичайну зарядку, і на 27 відсотків швидше Quick Charge 2.0. Зверніть увагу, що пристрій, який заряджається, повинен підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо ні — заряджання буде відбуватися у звичайному режимі.
Мережева зарядка сумісна з гаджетами, що заряджаються через USB-кабель: плеєром, селфі-палкою, зовнішнім акумулятором та ін. А багаторівнева система захисту та застосування вогнетривких матеріалів роблять використання цього аксесуара безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Вага | 71 кг |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 3.6 V – 6.5 V; 6.6 V – 9 V; 9.1 V – 12 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Мoдель | C70A Cutting-edge |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 193,69 ₴






