
Мережевий зарядний пристрій Vention Two-Port USB(A+C) Wall Charger (18W/20W) EU-Plug Black (FBBB0-EU) AllInOne
434,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: FBBB0-EU
Vention Two-Port USB(A+C) Wall Charger (18W/20W) EU-Plug Black (FBBB0-EU) — універсальний адаптер, який допоможе зарядити будь-який ваш гаджет. Він сумісний зі смартфонами багатьох популярних брендів, а також підійде для заряджання планшетів, навушників та інших гаджетів.
ВИСОКОПРОДУКТИВНА ЗАРЯДКА
Адаптер використовує технологію QC 4.0, що забезпечує потужність струму до 20 Вт. Ви отримуєте втричі вищу швидкість заряджання, ніж у звичайної зарядного пристрою. Щоб зарядити, наприклад, iPhone 13 до 60% потрібно лише 30 хвилин. До того ж Vention Two-Port USB(A+C) Wall Charger (18W/20W) EU-Plug Black (FBBB0-EU) може заряджати 2 пристрої одночасно, зберігаючи ваш час.
ПОВНИЙ ЗАХИСТ
Адаптер має вбудовані технології для комплексного захисту від перегріву, перевантаження струму, перенапруги й короткого замикання. Його корпус виготовлено з вогнетривкого матеріалу, що гарантує безпечність використання.
ЛЕГКО НОСИТИ З СОБОЮ
Подорожуєте ви з друзями чи їдете у відрядження, цей зарядний пристрій не займе багато місця у вашому багажі. Розміри адаптера дозволяють покласти його у сумку, рюкзак і навіть у карман.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FBBB0-EU |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 434,80 ₴







