
Сетевое зарядное устройство Vention 1-port USB-C GaN Charger(30W) EU-Plug Pink (FAKP0-EU) AllInOne -market-without-queues-
514,22 ₴
- Немає в наявності
- Код: FAKP0-EU
+380 (67) 127-03-91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FAKP0-EU |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Розовый |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514,22 ₴




