
Сетевое зарядное устройство HOCO C126A Pure power PD40W three-port(2C1A) charger set (C to iP) White AllInOne
363,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474798732
Мережевий зарядний пристрій Hoco C126A Pure — це потужний універсальний адаптер, який підтримує одночасне заряджання трьох гаджетів.
Модель реалізована в практичному, класичному дизайні. Попри наявність відразу трьох роз'ємів та високу потужність, має компактні розміри та невелику вагу. Пристрій стане відмінним вибором для домашньої експлуатації та використання під час поїздок за кордон, оскільки може працювати від мереж із широким діапазоном вихідної напруги: від 100 до 240V.
Корпус аксесуара виконаний у практичній формі із заокругленими ребрами. Пристрій виготовлений із надійної комбінації міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату. На його нижньому торці розташована штепсельна вилка стандарту EU, а на верхній панелі знаходяться 2 роз'єми Type-C та роз'єм USB Type-A.
Кожен з роз'ємів Type-C підтримує швидке заряджання за протоколами PD, QC, AFC і FCP з максимальною потужністю 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A), а також PPS з напругою 3.3 - 11V і силою струму 2.0A. Роз'єм USB підтримує технології QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A). Під час одночасного заряджання трьох гаджетів максимальна потужність на виході роз'ємів буде обмежена 35W: C1+(C2+A)=20W+15W.
Модель оснащена системами інтелектуального розподілу потужності та багаторівневого захисту. У комплект адаптера входить кабель Type C to Lightning.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 40 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C126A Pure |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 363,95 ₴






