
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA75A Powerful dual port PD30W+QC3.0 charger White AllInOne -market-without-queues-
277,68 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991101083
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA75A Powerfull — це універсальний адаптер, який оснащений відразу двома різними роз'ємами та підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Модель виготовлена з використанням міцних, стійких до навантажень та підвищених температур матеріалів та надійних електронних компонентів, що у поєднанні з багаторівневою системою захисту гарантує тривалий термін служби та стабільний, абсолютно безпечний процес заряджання. Мережевий зарядний пристрій Borofone BA75A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ПІДТРИМКА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Корпус аксесуара виконаний у класичній формі із заокругленими бічними гранями, має приємну на дотик поверхню. На його верхній панелі знаходяться виходи USB-роз'ємів і Type-C, а на нижньому торці знаходиться мережева вилка європейського стандарту. Кожен з роз'ємів підтримує швидке заряджання сумісних гаджетів за протоколами QC, AFC і FCP, додатково роз'ємом Type-C підтримуються технології PD і PPS. Потужність на виході роз'єму USB може досягати 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A), роз'єму Type-C — 30W (5V/3A, 9V/3A, 15V/2A, 20V/1.5A, 3.3-11V — 3A для PPS). Під час одночасного заряджання двох гаджетів загальна сила струму на виході роз'ємів складе 3A при напрузі 5V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 30 W |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Мoдель | BA75A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 277,68 ₴





