
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A33 QC18W (USB-A+USB-A) dual port charger White AllInOne -market-without-queues-
313,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974316281412
ACEFAST A33 — швидкий і компактний мережевий зарядний пристрій, який зручно використовувати вдома чи в офісі й легко брати із собою в поїздку. Висока продуктивність та малі габарити — його основні переваги.
Швидкозарядний пристрій ACEFAST A33 має два входи USB-A з максимальною вихідною потужністю 18 Вт. З ним ви можете безпечно заряджати до двох пристроїв одночасно. Адаптер виконує інтелектуальний розподіл вихідної напруги, струму й потужності. ACEFAST A33 дуже практичний для подорожей, адже замість двох зарядок потрібно взяти лише одну, заощаджуючи місце в рюкзаку або валізі.
ACEFAST A33 підтримує швидку зарядку QC. З ним пристрої заряджаються удвічі швидше, ніж за допомогою звичайного зарядного пристрою. Адаптер має європейську вилку: 100–240 В змінного струму, 0,6 А, 50/60 Гц.
Зарядний пристрій ACEFAST оснащений інтелектуальним чипом із захистом від перенапруги, перевантаження струмом, короткого замикання, перегріву, блискавки. Адаптер сумісний з більш ніж 95 % цифрових зарядних пристроїв: підходить для мобільних телефонів, планшетів та інших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A; USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | A33 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 313,67 ₴



