
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA58A Mighty dual port digital display charger set(Micro)White AllInOne
178,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474749147
+380 (67) 127-03-91
Зарядний пристрій BOROFONE BA58A призначений для великого асортименту пристроїв, смартфонів, планшетів, плеєрів, електронних книг і багатьох інших девайсів, сумісних з кабелем MicroUSB. Пристрій оснащений цифровим дисплеєм та двома USB-портами.
Особливості:
• Захист від короткого замикання.
• Захист від перепадів напруги.
• Компактні розміри.
• Вогнестійкість матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Мoдель | BA58A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178,26 ₴





