Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с.
Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
Переваги:
Швидкість читання до 550 МБ/с
Швидкість запису до 500 МБ/с
Підтримка SMART/NCQ/ECC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин година |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 500 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340 Bulk |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614,77 ₴



