Зберігайте та передавайте свої дані за допомогою елегантного флеш-накопичувача SanDisk Ultra Luxe USB 3.2 Gen 1 у суцільнометалевому корпусі. Менше часу на очікування і більше часу, щоб сконцентруватися на інших завданнях завдяки високій швидкості передачі даних до 300 МБ/с. Цей швидкий флеш-накопичувач додає 32 ГБ простору для зберігання в гарному суцільнометалевому корпусі, який можна взяти з собою будь-куди.
ЕЛЕГАНТНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Зберігайте свої матеріали в суцільнометалевому корпусі, що поєднує елегантність, міцність і практичність зберігання файлів.
ШВИДКІСТЬ, ПРАЦЮЮЧА НА ВИПЕРЕЖЕННЯ
Оцініть блискавичну швидкодію USB 3.2 Gen 1 зі швидкістю читання до 300 МБ/с для швидкої та надійної передачі великих файлів.
БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ВАЖЛИВИХ ФАЙЛІВ
Завдяки ємності 32 ГБ ви можете зберігати більше важливих файлів та пам'ятних фотографій, відео та інших матеріалів.
ЗАХИСТ ФАЙЛІВ ПАРОЛЕМ
До диску можна надавати спільний доступ завдяки захисту файлів паролем за допомогою програмного забезпечення, що завантажується.
ВІДНОВЛЕННЯ ВИДАЛЕНИХ ФАЙЛІВ
Програмне забезпечення відновлення файлів RescuePRO® Deluxe допомагає відновлювати файли, навіть якщо вони були випадково втрачені або видалені.
ВАШІ ФАЙЛИ ПОДОРОЖУЮТЬ РАЗОМ З ВАМИ
Закріпіть накопичувач на брелоку, використовуючи отвір для кріплення, щоб брати свої матеріали із собою куди завгодно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | USB 3.2 / USB Type-C |
| Максимальна швидкість запису | до 60 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 200 Mb/s |
| Модель флеш-накопичувача | Ultra Luxe |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Розміри | 45.8 × 16 × 11.8 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип корпусу | Слайдер |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 479,36 ₴





