USB-накопичувач DataTraveler® 20 (DT20) компанії Kingston відповідає специфікації інтерфейсу USB 2.0, який підтримує широкий діапазон пристроїв, таких як ноутбуки, настільні ПК та консолі.
Накопичувач DT20 забезпечує простоту та зручне зберігання та передачу файлів, відео, музики, презентації та т. п. Просто включіть його у пристрій.
Економічний, мінімалістичний дизайн без ковпачка забезпечує компактність і портативність накопичувача DT20. Портативний і простий дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | 7073 |
| Модель флеш-накопичувача | DataTraveler 20 |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Розміри | 55.3 × 18.5 × 8.2 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип корпусу | Моноблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,40 ₴


