Столик KAI відмінно підійде для використання біля басейну, в саду або на веранді.
Поліпропілен, з якого виготовлений столик, гарантує довгий термін служби, оскільки це досить міцний матеріал, стійкий до впливу зовнішніх факторів (перепади температур, волога, прямі сонячні промені).
Дана модель добре гармонує з лежаками і шезлонгами.
Для зручності зберігання можуть складатися в стопки.
Габаритні розміри: 76 х 49 х 43 см
Вага: 2,75 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантія | 1 мес. |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 76х49х43 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴


