
Міні IP камера Revotech I706, 3 мегапікселя, 2304х1296, підтримка POE, P2P, Onvif AllInOne -market-without-queues-
2 835 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100216
Міні IP камера зі звуком 3 Мегапікселя з можливістю живлення POE
Дана міні IP камера призначена для організації цифрового відеоспостереження в офісі, вдома, на складі або будь-якому іншому приміщенні, де є інтернет чи локальна мережа. Вона підключається мережевим проводом до будь-якого роутера через мережеве гніздо RJ-45. Незаперечною перевагою даної камери є подвійне живлення - вона може живития як від окремого блоку живлення, так і від мережевого кабелю за технологією POE (якщо ваш роутер підтримує цю технологію).
Мініатюрні розміри 5.3 x 4.5 x 4 см цієї камери дозволяють приховано встановити її в будь-якому місці, а наявність CMS програми і додаток "NVSEE Int'l" для Iphone і Android смартфонів дозволяє переглядати і керувати камерою з будь-якої точки світу з комп'ютера або смартфона.
Камера має програмний датчик руху і так само підтримує технологію ONVIF, завдяки якій Ви можете підключити її до будь-якого мережевого відеореєстратора NVR для постійного запису відео. Так само можна через CMS вести запис на диск комп'ютера або ноутбука.
Основні особливості
- Мініатюрний розмір - дозволить непомітно встановити камеру в будь-якому місці.
- Розподільна здатність 3 мегапікселя - дозволяє отримати картинку з роздільною здатністю 2304 х 1296P.
- Підтримка стандарту POE - дозволяє живити камеру з мережевого кабелю без окремого блоку живлення (при підтримки роутером технології POE).
- Додаток для Iphone & Android смартфонів - дозволяє в реальному часі з будь-якої точки планети переглянути картинку з камери з вашого смартфона.
- CMS програма для перегляду і управління камерою з комп'ютера або ноутбука.
- Підтримка ONVIF протоколу - дозволяє підключати камеру до будь-яких мережевих NVR відеореєстраторів з підтримкою стандарту ONVIF.
- Переглядати відео з камери можна такими способами: через браузер, через програму NVSEE Int'l на смартфоні, через CMS програму на комп'ютері, через відеоплеєр VLC media player, через програмне забезпечення вашого мережевого відеореєстратора NVR (якщо камера підключена до нього).
- Простий посібник користувача російською мовою - дозволить швидко і легко налаштувати камеру, навіть без знання англійської.
Технічні характеристики
- Здатність: 2304 x 1296P 3 мегапікселя.
- Матриця: Hi3518EV200 + 2363
- Мінімальна освітленість: 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON)
- Кількість кадрів / секунду: 15.
- Електронний затвор: 1/25 - 1 / 100,000 секунд.
- Фокусна відстань об'єктива: 2.8 мм.
- Кут огляду: 86 градусів.
- Тип інтерфейсу об'єктива: M12.
- Цифрове шумозаглушення: 3D Digital noise reduction.
- Відеокомпресія: H.264.
- Бітрейт: 128 Kbps ~ 8Mbps.
- Запис: на мережевий відеореєстратор NVR або комп'ютер.
- IP адреса: динамічний (за замовчуванням) / статичний.
- Тривожне сповіщення: датчик руху, Email оповіщення, CMS оповіщення.
- Підтримувані протоколи: HTTP, TCP / IP, ICMP.RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, DHCP, DNS, PPPoE, NTP.
- Підтримка ONVIF: є.
- Підтримка звуку: є вбудований мікрофон.
- Мережевий інтерфейс: 10M / 100M mbps Ethernet (RJ-45).
- Температура експлуатації: -25 ° C ~ 60 ° C.
- Діапазон вологості: 10% ~ 90%.
- Живлення: POE 48 вольт або від блоку живлення 12 вольт 1А.
- POE стандарт: 802.3af.
- Матеріал корпусу: Метал.
- Розміри: 5.3 x 4.5 x 4 см.
- Вага: 210 грам
Комплектація
- Міні IP камера - 1 шт.
- Комплект кріпильних гвинтів - 1 шт.
Увага! Блок живлення в комплект не входить і може бути доукомплектований за окрему плату
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага, г | 210 |
| Вид | Корпусні |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діапазон робочих температур | -25°C~60°C. |
| Динамік зворотного зв'язку | Ні. |
| Додаткові характеристики | Підтримка P2P, POE, ONVIF |
| Запобігання експозиції | Автоматичний |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet|LAN |
| Інфрачервона підсвітка | Ні. |
| Комплектація | Міні IP камера - 1 шт. combr /> КД з інструкцією і П - 1 шт. combr /> Комплект твердих гвинтів - 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Ні. |
| Мінімальне освітлення, Люкс | 0.01Lux |
| Нічна зйомка | може знімати при поганому освітленні |
| Об’ єктив у комплекті | Монофокальний |
| Оптичний зум | Ні. |
| Виробник і тип матриці | Hi3518EV200+2363 |
| Робоча вологість | 10%~90% |
| Робоча напруга (В) | 48 В (через POE) або 12 Від блоку живлення |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри, мм | 53 x 45 x 40 мм |
| Дозвіл | 3 Мп |
| Дозвіл відео | 2304х1296 |
| Роздільна здатність і частота запису | 15 кадрів/сек |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Провідні |
| Горизонтальний кут огляду | 86 градусов град. |
| Фокальна відстань, мм | 2,8 мм |
| Формат відео | H.264 |
| Кольорова з’ ємка | Да |
| Цифровий зум | Да |
| Вбудований акумулятор | Ні. |
| теги | мини, недорогі, з віддаленим доступом |
- Ціна: 2 835 ₴





