Гігантський фалоімітатор у формі пеніса коня, загальна довжина 41см, діаметр 4-6.5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Функція вібрації | Ні |
| Ширина | 65 мм |
| Колір | Телесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Ні. |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Тип вібратора | З присоском |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Тип фаллоімітатора | З присоском |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 434 ₴




