HOCO HA4 Surge — це бездротова акустика з високоякісним звучанням, спеціально розроблена для використання на відкритому повітрі. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій завдяки функції FM або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.3. Це дає змогу використовувати колонку з максимальною ефективністю та зручністю. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та USB-флешки (максимальний об’єм флеш-накопичувача або карти, що підтримується, становить 32GB). Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку.
Два 4-дюймові динаміки потужністю 20 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання з низькими глибокими частотами. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки. Дизайн HOCO HA4 Surge поєднує в собі елегантність і функціональність. Сучасний стиль і компактні розміри роблять її чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру. Зручна ручка та наплічний ремінь роблять цю модель легкою у транспортуванні. Яскраве підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати колонку у темну пору доби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Комплект поставки | Портативна колонка; ремінець для перенесення |
| Модель колонки | HA4 |
| Мощность | 40 W |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 351.8 × 145.7 × 182.3 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Camouflage-Green |
| Час заряджання | 4 |
- Цена: 2 056,86 ₴





