
Портативна колонка BOROFONE BP25 Vida BT speaker with microphone, 10W * 2, Black AllInOne -market-without-queues-
1 818,04 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991119422
BOROFONE BP25 Vida — це бездротова акустика із високоякісним звучанням. Ця модель відмінно підходить як для прослуховування музики, так і для караоке. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.4. Ви також можете підключати девайси через USB-роз’єм. Додатково є порт для TF-карти. Максимальний об’єм флеш-накопичувача або карти, що підтримується, становить 32GB. Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку. При надходженні вхідного дзвінка під час під’єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв’язку і повернутися до прослуховування музики.
Два повнодіапазонні 4-дюймові динаміки з максимальною потужністю 20 Вт видають насичений звук з теплими високими частотами та глибоким басом. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки. У комплект входить бездротовий високочутливий мікрофон, за допомогою якого ви гарантовано отримаєте максимум задоволення від караоке.
Аудіосистема легко керується кнопками на верхній панелі. З їх допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу, керувати підсвічуванням та ін. Стильний дизайн BOROFONE BP25 Vida ідеально доповнить будь-який інтер’єр чи захід. Зручна ручка робить цю модель легкою у транспортуванні. Атмосферне кольорове підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати пристрій у темну пору доби. Портативна колонка BOROFONE BP25 Vida дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив’язуючись до джерел живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth 5.4; USB; TF; TWS |
| Комплект поставки | Портативна колонка; мікрофон |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | BP25 Vida |
| Мощность | 20 W |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 190 × 190 × 410 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 години |
- Цена: 1 818,04 ₴








