Hoco HC17 Easy Joy Sports — компактна портативна колонка, яка ідеально підходить для занять спортом та подорожей. Стильна овальна форма, маленькі габарити й акуратна маленька ручка дозволяють брати її з собою та використовувати за будь-якої нагоди. Зручна та ергономічна конструкція пристрою дає змогу покласти колонку до сумки, кишені або повісити на карабін.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Колонка сумісна з багатьма пристроями й підтримує різні типи підключення: Bluetooth, FM, TF-карту, U-диск. Бездротовий зв'язок за технологією Bluetooth 5.3 забезпечує якісну передачу музичного сигналу.
ДО 2 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Працює пристрій від акумулятора, якого вистачає до 2 годин роботи без підзарядки. Відновлення заряду триває 2 години, і ви далі можете насолоджуватись улюбленими треками у чистому та якісному звучанні.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виріб виглядає стильно та сучасно, тому підійде кожному активному користувачу. До того ж вона є водонепроникною. Hoco HC17 Easy Joy Sports — чудовий вибір для занять бігом, фітнесом або активним відпочинком. З легкістю поєднуйте заняття спортом з улюбленими треками.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 2 години |
| Интерфейс | Bluetooth 5.3; microSD; USB Type-A; FM |
| Модель колонки | HC17 Easy joy |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 210 × 110 × 55 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7074 |
| Час заряджання | 2 години |
- Цена: 475,93 ₴





