
Портативна колонка HOCO HC8 Pulsating colorful luminous wireless speaker Black AllInOne -market-without-queues-
1 196,41 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474752857
Hoco HC8 відтворює музику з будь-якого пристрою, під'єднаного через Bluetooth або аудіокабель, або USB-носіїв і карт пам'яті.
Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM і навіть насолоджуватися стереомузикою, підключивши динаміки в режимі TWS.
Яскраве LED-підсвічування створить веселу атмосферу, а 8 режимів, з яких 2 підлаштовуються під ритм музики, поліпшать настрій. При надходженні вхідного дзвінка під час під'єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв'язку і повернутися до прослуховування музики.
Колонка оснащена вбудованим акумулятором ємністю 1800 mAh, щоб ваші обрані треки радували до 4 годин поспіль.
Особливості:
- стильна і функціональна світломузична акустика, яку можна всюди носити з собою;
- відтворення музики через Bluetooth, аудіороз'єм 3.5 мм, USB або з карти micro-SD;
- на корпусі присутні всі необхідні кнопки управління гучністю, медіафайлами, світловими ефектами;
- загальна вихідна потужність акустики становить 10 Вт;
- світломузичне підсвічування, яке оперізує колонку на 360°;
- підсвічування займає практично всю висоту пристрою і забезпечує світловий супровід у такт музиці;
- за допомогою кнопок управління можна змінювати режим світіння, змінюючи його колір, інтенсивність і всілякі комбінації світіння або зовсім вимкнути;
- акустика підтримує функцію TWS, яка дає змогу об'єднати дві сумісні колонки для отримання стереоефекту або з'єднати ще більше джерел звуку в одній системі;
- оснащена акумулятором ємністю 1800 mAh, здатним підтримувати роботу колонки до 4 годин;
- роз'єм USB дає змогу поповнювати запаси енергії від мережевого адаптера або Power Bank;
- дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив'язуючись до джерел живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC8 Pulsating colorful luminous |
| Мощность | 10 W |
| Розміри | 210 × 95 × 95 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 години |
- Цена: 1 196,41 ₴





