
Портативна колонка HOCO BS58 Crystal colorful luminous BT speaker Magic Black Night AllInOne -market-without-queues-
961,58 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007600552
+380 (67) 127-03-91
HOCO BS58 Crystal colorful luminous BT speaker Magic Black Night — футуристична й сучасна колонка, яка надасть настрою вашій вечірці. Унікальний дизайн пристрою здивує друзів та доповнить інтер'єр вашої квартири. А 7 кольорів підсвічування дають змогу налаштувати пристрій під вашу атмосферу.
Hoco BS58 Crystal colorful luminous обладнана необхідними режимами підключення: починаючи від Bluetooth та закінчуючи TWS системою. Також колонка підтримує TF-карти та USB до 32 гігабайт, що дозволяє увімкнути музику навіть без інтернету. Пристрій працює близько 4 годин без підзарядки. Гучний і об'ємний звук радуватиме вуха в будь-якій ситуації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth 5.1; TF; USB; AUX; TWS |
| Материал | Пластик |
| Модель колонки | BS58 Crystal colorful luminous BT speaker |
| Мощность | 10 W |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 142 × 142 × 181 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 961,58 ₴







