Портативна колонка Hoco HC9 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання.
Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX4, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC9 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою.
Місткість акумулятора колонки складає 1800 mah, цього вистачає до 5 годин безперервної роботи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 5 год |
| Интерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Класс защиты | IPX4 |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC9 Dazzling pulse sports |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 196 × 74 × 74 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Navy-Blue |
| Час заряджання | 3 |
- Цена: 571,35 ₴





