
Крепление Ulanzi Vijim CM027 Go-Quick II Head Strap Mount for GoPro and Phone (UV-C020GBB1 CM027) AllInOne -market-without-queues-
457,65 ₴
- Нет в наличии
- Код: C020GBB1
+380 (67) 127-03-91
Кріплення на голову Ulanzi CM027 Go-Quick II дозволяє знімати захоплюючі кадри на GoPro або смартфон без допомоги рук. Цей зручний та регульований ремінець на голову оснащений надійним затискачем для телефону (підходить для телефонів шириною 57–90 мм), що дозволяє легко перемикатися між портретним та альбомним режимами. Завдяки отвору для гвинта 1/4" та кріпленню «холодний черевик» ви навіть можете прикріпити додаткові аксесуари, такі як освітлення або мікрофони. Регульована конструкція для зручної посадки на голову (діапазон регулювання — від 50 до 70 см). Цей ремінець на голову, який належить до серії Go-Quick Ecological, також сумісний з іншими продуктами Go-Quick для спрощення робочого процесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Комплект поставки | Кріплення на голову; гвинт; затискач для смартфона |
| Мoдель | CM027 |
| Материал | ABS + PC + нейлон |
| Особенности | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 223 × 190 × 65 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 457,65 ₴









