Міні-спалах для фотоапарата Ulanzi F12 — це портативне та потужне освітлювальне рішення, створене для покращення вашої портретної фотозйомки. Цей легкий та компактний спалах ідеально підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці, дозволяючи створювати приголомшливі світлові ефекти, де б ви не знімали.
Завдяки стандартному кріпленню «гарячий башмак» спалах F12 сумісний із камерами багатьох популярних брендів, таких як Sony, Canon, Nikon, Panasonic, Olympus тощо. Він може похвалитися GN 12, високошвидкісною синхронізацією 1/250 с і CCT 5600K, що забезпечує надійну експозицію та приголомшливі результати навіть у темному середовищі.
Цей спалах вагою лише 108 г та кишенькового розміру є неймовірно портативним і постачається з сумкою для зберігання для зручного транспортування. Його час перезарядки 1–7 секунд дозволяє безперервну зйомку зі спалахом, а зручний дисплей і багатофункціональні кнопки роблять управляння простим та зрозумілим.
Якщо ви віддаєте перевагу автоматичному чи ручному режиму, Ulanzi F12 допоможе вам. В автоматичному режимі спалах автоматично регулює потужність, а в ручному режимі ви можете точно налаштувати параметри відповідно до своїх потреб. Крім того, завдяки вбудованій батареї ємністю 1200 мАг і зарядному порту Type-C ви можете насолоджуватися зручністю заряджання навіть в дорозі за допомогою павербанку, гарантуючи, що ви ніколи не пропустите жодного кадру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Вспышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108 кг |
| Емкость батареи | 1200 mAh |
| Комплект поставки | Чохол для зберігання; міні-спалах для камери; зарядний кабель Type-C; документація |
| Мoдель | F12 |
| Материал | ABS-пластик |
| Особенности | GN 12 , високошвидкісна синхронізація 1/250 с і CCT 5600K |
| Розміри | 72 × 60 × 50 мм |
| Совместимость | Камери різних моделей та брендів: Sony, Canon, Nikon, Panasonic, Olympus та ін. |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 5600K |
| Тип крепежа | Гарячий башмак |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 2.5 год |
- Цена: 1 423,23 ₴











