Компактне, але яскраве RGB накамерне світло з гнучкими налаштуваннями, безступінчастим регулюванням кольору, температури та яскравості. Його можна застосовувати як окремий пристрій на штативі, чи тримачі через різьбове з'єднання 1/4".
Окрім звичайного режиму світіння RGB, Ulanzi VL120 RGB має опцію підсвічування сцени зйомки, створення різних ефектів, таких як горіння свічки, блискавки, сигнали служб екстреної допомоги, стробоскоп, спалахи — всього налічується 20 різноманітних режимів.
Усі налаштування лампи відображаються на зручному дисплеї.
Знімний силіконовий фільтр-розсіювач пом'якшує світловий потік та прибирає ефект подразнення очей при селфі зйомки.
Вбудований акумулятор ємкістю 3100 mAh дає живлення на 90 хвилин безперервного світіння на максимальній яскравості або 180 хвилин при мінімальній.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вес | 120 кг |
| Емкость батареи | 3100 mAh |
| Количество диодов | 120 |
| Комплект поставки | Лампа; кабель Type-C; кріплення на гарячий черевик; інструкція |
| Мoдель | Vijim |
| Розміри | 10.6 × 6.6 × 10 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип крепежа | Гарячий черевик, Різьба 1/4" |
| Тип лампы | LED панелі |
| Цвет | 7068 |
| Час заряджання | 2.5 год |
- Цена: 1 565,50 ₴





