Портативний повітряний ліхтар Ulanzi Vijim UA12 Portable Air Tube Light (L092 UA12) пропонує легке надування та здування повітря, що підходить для різних сценаріїв зйомок.
Налаштуйте колірну температуру від 2700K до 6500K відповідно до ваших потреб у зйомці. Розвивайте свою творчість за допомогою 12 попередньо встановлених світлових ефектів. Магнітне кріплення та різьблення 1/4" забезпечують різноманітні встановлення, а шнурок дозволяє легко підвішувати ліхтар.
Оснащенний акумулятором ємністю 18 Вт·год, він підтримує швидку зарядку за 2 години, забезпечуючи 75 хвилин (UA12) роботи при повній яскравості. Ідеально підходить для використання в дорозі, компактно складається в здутому стані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Емкость батареи | 2500 mAh |
| Комплект поставки | Повітряний ліхтар; чохол; кабель USB-A – USB-C; кріплення |
| Мoдель | UA12 |
| Материал | TPU |
| Особенности | 12 світлових ефектів, магнітне кріплення, захист IP66 |
| Розміри | 120 × 600 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 2700 - 6500K |
| Тип крепежа | Магніт, різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 2 год |
Информация для заказа
- Цена: 2 235,12 ₴











