Ulanzi Vijim TB64 1.6M Multifunction Tripod (T115GBB1 TB64) — це компактний та легкий штатив, розроблений спеціально для активного використання. Він має чудові характеристики і функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.
Ulanzi TB64 виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дозволяє легко переносити його під час подорожей та використовувати на відкритому повітрі.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Конструкція з алюмінієвого сплаву: легша і міцніша.
− Головка з регулюванням кута 180°.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами.
− Різьбовий отвір 1/4 дюйма та холодний черевик для кріплення аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 160 см |
| Гарантийный срок | 12 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальне навантаження — 1.5 кг, 180° кульова головка |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | TB64 |
| Материал | Алюміній + ABS-пластик |
| Совместимость | Камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 773,61 ₴











